„Budúcnosť“ prezentácie nehnuteľnosti pri predaji

 

V tomto článku sa dočítate ako úspešne odprezentovať svoju nehnuteľnosť pri predaji, ako efektívne ušetríte časobmedzenia pri osobných obhliadkach potenciálnych kupujúcich.

 

Určite sa zhodneme na tom, že prvý dojem predáva, inak to nie je ani pri predaji Vašej nehnuteľnosti. Váš budúci kupujúci získava prvý dojem priamo z pohodlia svojho domova, keďže dnešné technológie to dovoľujú (internet, realitné servery a pod.). V dnešnej uponáhľanej dobe sa 95% nehnuteľností predáva priamo cez internet, realitné servery. Kedysi Vám stačilo vypísať inzerát do lokálnych novín a predaj sa napriek tomu uskutočnil, dnes to už nestačí.

 

Práve preto treba upriamiť pozornosť na to, ako odprezentujete svoju nehnuteľnosť na internete či už Vy alebo realitná kancelária resp. realitný maklér. Ako bolo spomenuté v úvode, prvý dojem predáva, v tomto prípade to bude už samotný inzerát zverejnený na internete. Rozhodujúce faktory, ktoré „predávajú“sú: kvalitne spracovaný popis nehnuteľnosti s podrobným obsahom, kvalitné fotky nehnuteľnosti, spracovaná videoobhliadka nehnuteľnosti. To všetko Vám zvyšuje pravdepodobnosť predaja.

 

Dnešné technológie nám však dovoľujú oveľa viac. Jedným z novodobých nástrojov prezentovania nehnuteľnosti je „virtuálna realita“ (ďalej len VR). VR Vám vie reálne ušetriť čas a minimalizovať fyzické obhliadky nehnuteľnosti, ktoré môžu narúšať Vaše súkromie. Ide o špecializované zariadenie, ktoré Vám dokáže nasnímať dopodrobna celú nehnuteľnosť a spracovať do takej podoby, kde budúci kujúci pri prezeraní cez internetový prehliadač sa môže pohybovať tak, akoby bol fyzicky na Vašej nehnuteľnosti (viď priložený odkaz).

KLIKNI TU

A to nie je všetko. VR je veľmi osvedčená metóda pri prezentácií nehnuteľnosti v pôvodných stavoch. Pomocou VR dokážete „zatraktívniť“ Vašu ponuku, vďaka grafickým úpravám a tak priblížiť budúcim kupujúcim želaný stav, a tým pádom vylepšiť prvý dojem a zvýšiť úspešnosť predaja.

Spoločnosť Leonidesreal, ako jedny z mála, Vám prináša túto formu prezentácie Vašich nehnuteľnosti. Pre podrobnejšie informácie NÁS neváhajte osloviť.

Autor: maklér Bc. Ján Ješko

 

ÚVOD    |    IDENTITA    |    PORADŇA    |    MAKLÉR MESIACA    |    ČLÁNKY    |    NÁŠ TÍM    |    KARIÉRA