Ako pracuje realitná kancelária LEONIDES REAL

Našim klientom prinášame maximálny komfort, starostlivosť, otvorenosť, profesionalitu a iné pridané hodnoty, o ktorých sa majú klienti možnosť presvedčiť.

Klient, ktorý s nami vstupuje do spolupráce, musí byť spokojný a nadšený z celého prevedenia obchodného vzťahu. Pre tento nezabudnuteľný pocit spravíme všetko, čo je v našich silách.

Pri prvom osobnom stretnutí je dôležité mať vypracovanú kvalitnú analýzu a stratégiu predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Kvalita analýzy vychádza zo zistených informácii od klienta pri vstupnom rozhovore. Maklér na základe zisteného vykonáva hĺbkový prieskum trhu a zisťuje reálnosť situácie na trhu. Informácie pretaví do stratégie, na základe ktorej  objasní klientovi postup spolupráce, poukáže na kroky, ktoré sú potrebné vykonať pri danom obchode.

Keďže je každá nehnuteľnosť jedinečná a každý klient výnimočný, analýzy a stratégie sú vypracované vždy individuálne a sú rôznorodé. V tom je tá krásna inakosť - prispôsobovať sa každému klientovi a jeho požiadavkám. Pretože všetci máme svoje „výnimočné ja“.

Po vysvetlení a hlavne odsúhlasení danej stratégie, podpisujeme s klientom exkluzívnu zmluvu ako prejav vzájomného rozhodnutia, kde sú transparentne vysvetlené podmienky spolupráce.

Či už klientovi hľadáme alebo predávame nehnuteľnosť, dodržiavame to, čo sa na trhu zvyčajne „nenosí“: s klientom máme pravidelnú komunikáciupravidelne mu prinášame aktuálne informácie. Zvolíme typ konverzácie, ktorú klient preferuje: telefonicky, mailom, či správou.

Samotný predaj alebo kúpa prebieha už podľa zvolenej stratégie. Nehnuteľnosť predáme a prezentujeme vždy cez virtuálnu realitu. Máme tak istotu, že ponuka je oveľa atraktívnejšia v porovnaní s druhými nehnuteľnosťami a že na samotnú obhliadku prídu ľudia, ktorým sa nehnuteľnosť skutočne páčila, keďže sa po ponúkanej nehnuteľnosti môžu v pohodlí domova alebo našej kancelárie poprechádzať.

Zážitkový popis pri predaji nehnuteľnosti a PROFI fotky sú samozrejmosťou. Okrem iného klientovi vybavíme znalca a poskytneme  právnu advokáciu.

Skvelé je to, že klientom sa venujeme aj po samotnej kúpe alebo predaji. Poskytujeme takzvaný porealitný servis, ktorý zahŕňa napr.: prehlásenie energií, ideme podať návrh na vklad do katastra nehnuteľností, pripravujeme klientovi všetky potrebné dokumenty, ktoré použije pri ďalších inštitúciách. Klient nemusí zháňať informácie, kde a čo potrebuje urobiť po kúpe alebo predaji.

Neprezentujeme sa výhodou, že klientom poskytujeme kvalitu. Kvalitu považujeme za samozrejmosť našej práce.

Ak máte chuť prežiť zážitkový predaj alebo kúpu, určite sa na nás obráťte.

Na otázku odpovedala maklérka  BC. BRANCOVÁ LENKA 

ÚVOD    |    IDENTITA    |    PORADŇA    |    MAKLÉR MESIACA    |    ČLÁNKY    |    NÁŠ TÍM    |    KARIÉRA